drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czDržte krok s módními trendy na internetu

V jedné staré písničce zní „je to pravda odvěká, že šaty dělaj člověka“. Toto heslo nabývá v posledních letech na stále větším významu. Podle oblečení hodnotíme své kolegy v zaměstnání, je to první vizitka, kterou o sobě druhému člověku podáváme. Možná proto není od věci vždy vědět, co je in.

Konečně je tu neotřelá módní značka

Všechny věkové skupiny se chtějí oblékat neotřele, módně a podle aktuální nálady. Pokud nechcete hned na příštím rohu narazit na stejně oblečeného člověka, vybírejte si značky, které nabízejí kusové zboží.

Chystáte svatbu?

V Praze už narazíte na svatební salóny na každém rohu. Pokud si chcete svůj velký den opravdu užít, vyberte si takový, který nabízí kvalitní značky.

In od hlavy až k patě

Podprsenka. Už samotné slovo nechá málokoho bez emocí. Její výběr bývá někdy docela věda, musí splňovat celou řadu kritérií – být funkční, krásná, svůdná, a proto se může její nákup pěkně protáhnout.

Omládněte s pomocí rad odborníků

Portál pro ženy, které se nebojí zeptat. Zaměřuje se na vše, co se týká péče o vzhled, módy a vůbec veškeré problematiky okolo ženské krásy. Součástí tohoto portálu je také množství diskuzí a několik poraden, které se zabývají odbornými tématy. Co je na nich výjimečného v porovnání s jinými odbornými servery?

Chcete zhubnout? Kupte si nové plavky!

Plavky v zimě seženete levněji a budou Vás motivovat!

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz