drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czJak šikovně uchovávat věci

Už po několika málo letech života v jedné domácnosti se věci začnou neuvěřitelně množit. Spousta rodin a párů tak má problém s místem, přesouvají oblečení i nastřádané drobnosti a vymýšlejí stále nové a nové úložné prostory. Řešení přitom může být levné a rychlé - krabice.

Pneumatiky pořídíte až o 10 % dráž

Výrobci letních pneumatik pro letošní sezónu zdražili své zboží. Doporučená cena letních pneu pro osobní automobily v průměru vzrostla o 10 %. Vyplývá to z analýzy internetového obchodu Pneumatiky.cz, který porovnal ceníky výrobců letních pneumatik za rok 2011 a 2012. V případě nejprodávanějšího rozměru 195/65 R 15 s průměrnou doporučenou cenou 2 150 Kč si lidé za sadu pneumatik letos připlatí 330 Kč.

Originální mladé módy není nikdy dost

Zvlášť ženy přivádějí k šílenství své protějšky téměř každodenní hláškou: Miláčku, nemám co na sebe. Jasně, můžeme polemizovat nad tím, zda opravdu dotyčná nemá co na sebe, ale je pravda, že z pestřejší škály barev a typů oblečení se vybírá lépe.

Nejočekávanější Windows Phone je v Čechách

Není to tak dlouho, kdy byl za krále považován ten, kdo vlastnil mobilní telefon. Bylo jedno, že vypadal jako skříňka a také tolik vážil, stačilo ho mít u sebe a občas za nekřesťanské peníze kamsi zatelefonovat. Jenže mobilní technologie postupují dopředu neuvěřitelnou rychlostí, a tak od dnešních přístrojů neočekáváme, že budou pouze telefonovat.

Samsung Galaxy Nexus Titanium silver

Hledáte super moderní, praktický a navíc krásný telefon? Už jste ho našli. Samsung Galaxy Nexus Titanium silver splní i ty nejvyšší požadavky na technickou vybavenost a zároveň vzhled. S touhle novinkou v ruce můžete vyhodit do koše všechny mp3 přehravače, navigace i zápisníky.

Povánoční slevy se týkají i e-shopů

Až sedmdesáti-procentní slevy na vybrané zboží začali nabízet po Vánocích provozovatelé internetových obchodů. Velice výhodně lze v těchto dnech nakoupit například elektroniku nebo domácí spotřebiče. První vlnu slev odstartovali obchodníci jen několik dní po Štědrém večeru, druhou plánují na leden a někteří z nich budou nabízet zlevněné zboží i v únoru.

Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz