drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czKdo šetří, má za tři

Pokud byste se zeptali jakéhokoli odborníka na peníze na základní pravidla týkající se osobních financí, první věc, kterou by vám doporučil, by bylo šetřit. Neznamená to začít několik měsíců žít jen o vodě a chlebu, ale začít přemýšlet nad tím, jak a za co své peníze utrácíte.

Tchibo – to není jen káva

Značku Tchibo není potřeba dlouze představovat. Věhlasnou kávu si kupují miliony lidí po celém světě. V České republice už se pár let setkáváme také s útulnými kavárničkami nabízejícími nejen šálek výborného kafe, ale také spoustu užitečných drobností.

Už máte vybrané vánoční dárky?

Jestli patříte do velké skupiny lidí, kteří běží shánět vánoční dárky pravidelně na poslední chvíli, případně si každý rok lámete hlavu, co pod stromeček koupit, abyste udělali obdarovanému opravdu radost, pak by pro vás mohl být řešením dárkový poukaz.

Příjemné zážitky zůstanou na věky

Chcete své milé příjemně překvapit, ale květiny, šperky ani kožené diáře už nejsou tím pravým dárkem? To nejkrásnější, co můžete komukoliv darovat, je příjemný zážitek. Ten totiž zůstane obdarovanému v paměti navždy a při vzpomínce na prožitek si samozřejmě vzpomene i na vás.

Nakupujte elektroniku snadno a rychle – na internetu

O možnosti koupit si na internetu notebook nebo třeba ledničku už jste určitě slyšeli. Jenže jak mezi spoustou neseriózních prodejců objevit toho, který vám dodá kvalitní produkty rychle a hlavně za rozumnou cenu? Někdy to dá trochu pátrání, jindy pomůže dobrá rada.

Originalita se cení, vlastní invence ještě víc

Tak co, kolikrát už se vám stalo to, že jste si koupili nějaký nový kousek oblečení, měli jste pocit, že jste neuvěřitelně originální, ale pak jste narazili na několik lidí, kteří si stejné tričko nebo mikinu oblékli ve stejný den jako vy? Jestli nechcete na ulici potkávat stejně oblečené lidi, nezbude vám, než být opravdu originální.

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz