drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czZachyťte každý detail. S fotopastí.

Jste milovníkem lesní zvěře nebo naopak potřebujete ochránit svůj majetek? Pak by pro vás mohla být elegantním řešením fotopast. Malé digitální zařízení využívá i celá řada státních orgánů včetně policie nebo třeba správ národních parků. Jednoduchá krabička totiž dokáže téměř zázraky.

Klíčenka – ideální reklamní nosič

Tvůrci reklam se snaží předvádět v tom nejlepším světle, a tak produkují nové a nové reklamní spoty. Jenže tak trochu zapomněli, že ideálním reklamním nosičem je to, co má zákazník stále u sebe. A tou jsou věci osobní potřeby, tedy třeba tužka nebo klíčenka.

Nepůjčujte si od banky, věřitele si sami vyberte

Také už vás nebaví doprošovat se u banky o půjčku nebo úvěr, když vám zrovna dojdou peníze? Nebo vám naopak přijdou půjčky od nejrůznějších finančních půjčoven zbytečně drahé a jednání neseriózní? Pak by vás mohl zajímat převratný projekt, který vtrhl do České republiky – půjčování si mezi sebou.

Schovejte se za mříže, ochrání vás

Chránit sebe a svůj majetek se v poslední době stalo prioritou každého z nás. Trestných činů spojených s krádežemi stále přibývá a tak nezbývá, než investovat do kvalitního zabezpečení. Na výběr je naštěstí celá řada zabezpečovacích prvků, mřížemi a roletami počínaje a napojením na pult centrální ochrany konče.

Svěřte vedení účetnictví profesionálům

Platit daně musíme všichni. Zatímco zaměstnancům provádí roční zúčtování daně zaměstnavatel, podnikatelé i živnostníci mají situaci horší. Podklady pro finanční úřad si často zpracovávají sami, což může způsobit spoustu nepříjemností nejen na finančním úřadě.

Půjčit si peníze dnes není ostudou

Život někdy probíhá v neuvěřitelných turbulencích, takže se čas od času každému z nás stalo nebo ještě stane, že se dostaneme na pomyslné dno. Finanční problémy v poslední době postihují většinu z nás, velký podíl na tom má dlouhodobá finanční krize. Co dělat ve chvíli, kdy kolem sebe nemáte movitější přátele nebo rodinné příslušníky?

Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz