drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czReklama a marketing – fascinující obor

Ve chvíli, kdy v televizi běží reklamní blok, většina diváků přepíná nebo odchází na toaletu. Pokud patříte mezi ty, které tyhle krátké, někdy velmi vtipné filmy naopak hodně baví, čtěte dál. Reklama je totiž nejen velmi dobře vydělávající byznys, ale také obrovská zábava.

První dojem dělají často webové stránky

Ano, opravdu je to tak. Určitě už se vám stalo, že jste hledali dodavatele čehokoliv, dostali jste od známého reference na jednu opravdu výbornou firmu a místo toho, abyste zvedli telefon a zavolali kontaktní osobě, podívali jste se nejprve na její web. Prvních několik vteřin na jejích stránkách stačilo k tomu, abyste se rozhodli, že telefon nezvednete a najdete si někoho jiného…

Opravdu je nutné bance platit nehorázné poplatky?

Česká republika je snad celosvětově vyhlášená nemalými a často i absurdními poplatky zdejším bankám. Je jedno, jestli vlastníte účet u mezinárodní banky, která si za vedení účtu v cizině neúčtuje nic. U nás prostě za stejnou službu zaplatíte. Nebo ne?

Samsung Galaxy Nexus Titanium silver

Hledáte super moderní, praktický a navíc krásný telefon? Už jste ho našli. Samsung Galaxy Nexus Titanium silver splní i ty nejvyšší požadavky na technickou vybavenost a zároveň vzhled. S touhle novinkou v ruce můžete vyhodit do koše všechny mp3 přehravače, navigace i zápisníky.

Internetové bankovnictví je pro každého

V naší zemi už snad neexistuje člověk v produktivním věku, který by nebyl majitelem alespoň jednoho bankovního účtu. Výbavou většiny z nich je internetové bankovnictví. Služba, které se ale spousta lidí úplně zbytečně bojí. Jak jste na tom vy?

Už máte svého kouče?

V posledních letech se to v českých městech stále častěji hemží cizími slovy. Často je používáme, aniž bychom věděli, co si pod nimi představit. Velmi moderní je mít svého vlastního kouče nebo mediátora, a to zvlášť mezi lidmi, kteří pracují ve středním a vyšším managementu. Že vůbec netušíte, o čem je řeč?

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz