drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czVenkovní žaluzie – moderní i funkční doplněk

Snad každý člověk hledá v létě kousek zastíněného místa, chladnou místnost nebo aspoň osvěžující nápoj. Strávit léto v příjemném prostředí, a zároveň do chlazení neinvestovat horentní sumy, může být realitou i vašich dnů.

Dokážete si představit život bez elektřiny?

V průběhu posledních desetiletí jsme si zvykli na víc než pohodlný život. Ráno nás vzbudí radiobudík zapojený v zásuvce, hned potom posvítí na cestu do koupelny umělé světlo, elektrický kartáček pomůže udržet zdravé a krásné zuby a bez fénu nebo kulmy by si start do nového dne dokázala představit jen málokterá žena.

Vybrat správná garážová vrata nemusí být věda

Stavíte dům, rekonstruujete zahradu nebo přistavujete garáž? V jisté fázi stavby budete muset vyřešit důležité dilema – jaká vybrat garážová vrata? Na trhu je celá řada výrobků, které vypadají na první pohled hezky, ale při podrobnějším prozkoumání už tak praktické nejsou. Jak vybírat, aby vrata sloužila k vaší spokojenosti?

Už nikdy nemusíte být závislí na slunečném počasí

Nebaví vás v létě čekat, až vysvitne sluníčko a ohřeje vodu v bazénu, který jste na jaře pracně postavili? O to víc vás asi musí naštvat, pokud léto nepatří mezi ty tropické a bazén zase po několika měsících nepoužívání složíte, případně jen vypustíte a zazimujete.

Montovaná dřevostavba pro nedočkavce

Máte pozemek v malebné vesnici a už roky přemýšlíte, co s ním. Prodat rozhodně ne, ale na to, abyste si na něm postavili dům, nemáte čas, energii a peníze? Dobrým řešením můžou být montované dřevostavby. Jsou levné, bydlíte rychle a hlavně ekologicky.

O čem nemluvíme každý den

Ti, kdo bydlí ve městech, o nutnosti nakládání s našimi odpady asi nic netuší. Kanalizace ve větších městech a obcích funguje na skvělé úrovni v podstatě sama, řešit ji tak musí každý, kdo vlastní rodinný dům nebo chatu na pozemku bez napojení na veřejnou síť.

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz