drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czNejvíc aut se prodá na internetu

Prodej ojetých aut na internetu v roce 2011 meziročně vzrostl. Ukázaly to statistiky portálu HyperInzerce, podle nichž vzrostl počet inzerátů v sekci automobily oproti předchozímu roku o 61 %. Lidé nejčastěji prodávali starší automobily s cenou do 50 000 Kč.

Reklama a marketing – fascinující obor

Ve chvíli, kdy v televizi běží reklamní blok, většina diváků přepíná nebo odchází na toaletu. Pokud patříte mezi ty, které tyhle krátké, někdy velmi vtipné filmy naopak hodně baví, čtěte dál. Reklama je totiž nejen velmi dobře vydělávající byznys, ale také obrovská zábava.

Last minute – zájezdy kamkoli a kdykoli si vzpomenete

Žijete tímto okamžikem a i o svých volných chvílích chcete rozhodovat podle své aktuální chuti? Už nemusíte svou dovolenou plánovat půl roku předem.

Nejočekávanější Windows Phone je v Čechách

Není to tak dlouho, kdy byl za krále považován ten, kdo vlastnil mobilní telefon. Bylo jedno, že vypadal jako skříňka a také tolik vážil, stačilo ho mít u sebe a občas za nekřesťanské peníze kamsi zatelefonovat. Jenže mobilní technologie postupují dopředu neuvěřitelnou rychlostí, a tak od dnešních přístrojů neočekáváme, že budou pouze telefonovat.

Tipy na last minute Silvestra

Stále hodně Čechů nechává plánování oslav až na poslední týdny či dokonce dny před Silvestrem. I přes to, že se konec roku neúprosně blíží, je možné zajistit si silvestrovský program přesně podle vlastních představ. Pokud jste se dosud nerozhodli kde přivítáte Nový rok, máme pro vás několik tipů, jak si zajistit skvělý program i na poslední chvíli.

Supporti zahrají v Praze už 14. 12.

Support Lesbiens přicházejí po třech letech s novým albem. Homobot, jak skupina svoji osmou studiovou nahrávku pojmenovala, vyšlo v říjnu a pravděpodobně překvapí nejednoho skalního fanouška.

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz