drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czSchovejte se za mříže, ochrání vás

Chránit sebe a svůj majetek se v poslední době stalo prioritou každého z nás. Trestných činů spojených s krádežemi stále přibývá a tak nezbývá, než investovat do kvalitního zabezpečení. Na výběr je naštěstí celá řada zabezpečovacích prvků, mřížemi a roletami počínaje a napojením na pult centrální ochrany konče.

Žaluzie pro soukromí a intimitu

Každý člověk je ve své podstatě zvědavý, a proto si všichni obezřetně hlídáme své soukromí. Také, kdo by chtěl nechávat nahlížet sousedy až do talíře… Pro vytvoření útulného prostředí, zajištění intimity a soukromí jsou ideální žaluzie – vyrobené v podstatě z čehokoliv.

Hypotéky jsou nelevnější v historii

Recese v našem státě dospěla snad na samotné dno, takže není divu, že všichni chceme dobře investovat každou naspořenou korunu. Tomu nahrává i situace na realitním trhu, která velmi pružně reaguje na ekonomickou situaci – zajímavými nabídkami nemovitostí i hypoték.

Venkovní žaluzie – moderní i funkční doplněk

Snad každý člověk hledá v létě kousek zastíněného místa, chladnou místnost nebo aspoň osvěžující nápoj. Strávit léto v příjemném prostředí, a zároveň do chlazení neinvestovat horentní sumy, může být realitou i vašich dnů.

Dokážete si představit život bez elektřiny?

V průběhu posledních desetiletí jsme si zvykli na víc než pohodlný život. Ráno nás vzbudí radiobudík zapojený v zásuvce, hned potom posvítí na cestu do koupelny umělé světlo, elektrický kartáček pomůže udržet zdravé a krásné zuby a bez fénu nebo kulmy by si start do nového dne dokázala představit jen málokterá žena.

Luxusní a ekologické byty pro každého

Ekologie a úsporné bydlení jsou v posledních pár letech moderní. Pokud máte pocit, že byste si zasloužili bydlet v hezkém bytě, se kterým navíc ušetříte celkem dost peněz, určitě čtěte dál. Za pár let si totiž budete vískat.

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz