drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czPneumatiky pořídíte až o 10 % dráž

Výrobci letních pneumatik pro letošní sezónu zdražili své zboží. Doporučená cena letních pneu pro osobní automobily v průměru vzrostla o 10 %. Vyplývá to z analýzy internetového obchodu Pneumatiky.cz, který porovnal ceníky výrobců letních pneumatik za rok 2011 a 2012. V případě nejprodávanějšího rozměru 195/65 R 15 s průměrnou doporučenou cenou 2 150 Kč si lidé za sadu pneumatik letos připlatí 330 Kč.

Chystá se další díl projektu Autoškola národa

Čtvrtý díl projektu, který si klade za cíl zvyšování znalostí řidičů a snižování dopravní nehodovosti, odvysílá Česká televize v přímém přenosu v sobotu 7. dubna od 20:00 hodin na programu ČT1. Spolu s televizními diváky budou soutěžit řidiči z měst a řidiči z venkova. Přímým přenosem budou opět provázet Lucie Výborná a Aleš Háma.

Prožijte Velikonoce v želivském klášteře

Už po třetí se v želivském klášteře uskuteční unikátní akce Velikonoce v Želivě. Velikonoční pobyt začíná ve středu 4. dubna a končí v neděli 8. dubna. Myšlenka uspořádat velikonoční pobyt v klášteře s duchovním programem se zrodila po velmi úspěšné vánoční akci. Přijďte i vy prožít velikonoční svátky netradičně.

Jak na povinné ručení? Hlavně chytře!

Povinné ručení musí podle platné legislativy uzavřít každý majitel automobilu. Pravidelný výdaj je samozřejmě zásahem do rodinného rozpočtu, proto na něj většina z nás nadává. Jeho výhody ale oceníte ve chvíli, kdy vás nějaký dobrák nabourá.

Last minute – zájezdy kamkoli a kdykoli si vzpomenete

Žijete tímto okamžikem a i o svých volných chvílích chcete rozhodovat podle své aktuální chuti? Už nemusíte svou dovolenou plánovat půl roku předem.

Pojeďte si odpočinout do beskydského ráje

V dnešní hektické době se snad nenajde zaměstnaný člověk, který by už od pondělí nesledoval kalendář, kdy už konečně přijde vytoužený víkend a s ním zasloužený odpočinek. Jestli zrovna přemýšlíte, kde strávit pár volných dní nebo nezapomenutelné chvilky, zbystřete a čtěte dál.

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz