drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czZatočte definitivně s komářími štípanci

Krásná dovolená se může jak mávnutím kouzelného proutku změnit v scénu jak z hororu, kdy na vás nalétávají roje malých bzučících vetřelců. Takže se naskýtá otázka:

Psi trpí vedrem stejně jako my lidé. Ochrání je psí bouda

Tropická vedra, která sužují celou zemi, poznamenávají jak nás lidi, tak i naše zvířecí miláčky. Především pak psi vedra snášejí hodně špatně. Mají se Vaši čtyřnozí přátelé kam schovat?

Žirafa. Africká blízká příbuzná jelenů a krav

Stejně jako jelen nebo kráva, je i žirafa sudokopytník. To však není všechno. Žirafa má s jeleny a krávami společnou celou stavbu těla. Až na ten dlouhý krk.

Gepard je dokonalá hříčka přírody. Kočka se znaky psa

Gepardi jsou kočkovité šelmy. Přesto se v mnoha rysech od ostatních kočkovitých šelem liší a vyznačují se mnoha znaky, které jsou typické spíše pro šelmy psovité.

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz