drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czSamsung Galaxy Nexus Titanium silver

Hledáte super moderní, praktický a navíc krásný telefon? Už jste ho našli. Samsung Galaxy Nexus Titanium silver splní i ty nejvyšší požadavky na technickou vybavenost a zároveň vzhled. S touhle novinkou v ruce můžete vyhodit do koše všechny mp3 přehravače, navigace i zápisníky.

Povánoční slevy se týkají i e-shopů

Až sedmdesáti-procentní slevy na vybrané zboží začali nabízet po Vánocích provozovatelé internetových obchodů. Velice výhodně lze v těchto dnech nakoupit například elektroniku nebo domácí spotřebiče. První vlnu slev odstartovali obchodníci jen několik dní po Štědrém večeru, druhou plánují na leden a někteří z nich budou nabízet zlevněné zboží i v únoru.

Víte, jak si poradit s povinným ručením?

Jestli patříte mezi většinu obyvatel České republiky vlastnící auto, pravděpodobně také platíte povinné ručení. Jak sám název napovídá, jedná se o pojistný produkt, jehož využívání nám nařizují zákony, a proto je lukrativní pro většinu českých pojišťoven. Víte, jak se v jejich nabídce zorientovat?

Nakupujte elektroniku snadno a rychle – na internetu

O možnosti koupit si na internetu notebook nebo třeba ledničku už jste určitě slyšeli. Jenže jak mezi spoustou neseriózních prodejců objevit toho, který vám dodá kvalitní produkty rychle a hlavně za rozumnou cenu? Někdy to dá trochu pátrání, jindy pomůže dobrá rada.

Originalita se cení, vlastní invence ještě víc

Tak co, kolikrát už se vám stalo to, že jste si koupili nějaký nový kousek oblečení, měli jste pocit, že jste neuvěřitelně originální, ale pak jste narazili na několik lidí, kteří si stejné tričko nebo mikinu oblékli ve stejný den jako vy? Jestli nechcete na ulici potkávat stejně oblečené lidi, nezbude vám, než být opravdu originální.

Ještě jste nepropadli slevománii?

Slevami dnešní svět doslova žije a slevové portály zažívají žně. Oblíbené slevové kupony už se staly tak běžnou součástí našich životů, že se nikdo nepodiví, když dostane k narozeninám voucher na masáž nebo je pozván na „slevové“ rande.

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz