drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czTchibo – to není jen káva

Značku Tchibo není potřeba dlouze představovat. Věhlasnou kávu si kupují miliony lidí po celém světě. V České republice už se pár let setkáváme také s útulnými kavárničkami nabízejícími nejen šálek výborného kafe, ale také spoustu užitečných drobností.

Víte, jak pijí ve světě?

Rok 2010 byl rekordním pro export skotských whisky a celosvětový prodej byl odhadnut na 3,45 bilionů liber, což je 10% nárůst oproti roku 2009. Jako reakci na tento trend uvedla značka Grant’s, nejstarší rodinná skotská whisky, první světovou mapu whisky, aby tak zdůraznila její vzrůstající popularitu. Odhaduje se, že každou vteřinu je vyexpedováno 36 lahví tohoto lahodného moku.

Firemní večírek se neobejde bez profesionálů

Každá firma, která se rozhodne uspořádat párty pro své klienty nebo obchodní partnery, se snaží, aby udělala co nejlepší dojem. Pokud se o průběh akce starají sami zaměstnanci, výsledek většinou nestojí za nic. V tomto případě se vyplatí nešetřit a najmout si profíky.

Keramika už pronikla i do kuchyně – na nože a pánve

Vývoj jde dopředu ve všech oblastech. V kuchyni možná není pokrok viditelný na první pohled, výhody současných materiálů ale oceníte při samotném vaření. Ušetří totiž spoustu času a usnadní práci. Letos vede keramika na nožích a pánvích.

Diety začínají být před létem zase aktuální

Na světě neexistuje žena, která by někdy neřešila svou váhu. Jedna je příliš hubená, jiná silnější, další řeší velký zadek nebo „kozí“ nohy… Každý rok narůstá počet lidí nespokojených se svou váhou po vánočním obžerství a před létem.

Kdo miluje vaření, nakupuje v Kulině

Žijeme v uspěchané době, takže když se sejde celá rodina pohromadě u stolu, je to malý svátek. Právě v takových chvílích by mělo být běžnou součástí kvalitní nádobí.

Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz