drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czZákony fotbalové džungle – Novela 2012

Kniha vyšla pod taktovkou rodinného vydavatelství Blinkr, s.r.o., konkrétně z pera autora Felixe Booma (vlastním jménem Pavel Skramlík), jenž je zároveň spoluzakladatelem.

Reklama a marketing – fascinující obor

Ve chvíli, kdy v televizi běží reklamní blok, většina diváků přepíná nebo odchází na toaletu. Pokud patříte mezi ty, které tyhle krátké, někdy velmi vtipné filmy naopak hodně baví, čtěte dál. Reklama je totiž nejen velmi dobře vydělávající byznys, ale také obrovská zábava.

Supporti zahrají v Praze už 14. 12.

Support Lesbiens přicházejí po třech letech s novým albem. Homobot, jak skupina svoji osmou studiovou nahrávku pojmenovala, vyšlo v říjnu a pravděpodobně překvapí nejednoho skalního fanouška.

Umělec bez kvalitního nástroje jako by nebyl

Pro začátečníky i profesionály ve hře na hudební nástroje je důležitá jejich kvalita, která výrazně ovlivňuje hudebníkův zvukový výstup. I začátečník se bez slušného nástroje neobejde, protože mizerný zvuk může značně demotivovat v dalším snažení.

Tisíce knih
v jedné čtečce

Původně to vypadalo jako trochu pošetilý nápad- zařízení, které slouží „pouze“ jako čtečka elektronických knih. Řešení od Amazonu se ale ujalo a v současné generaci poskytuje komfort, který jste při čtení elektronických knih dosud nezažili.

Klišé o chladném kovu už dávno neplatí

Kované postele i další nábytek, kované ploty a brány, zábradlí a mnoho jiných věcí. Klišé o tom, že věci z kovu jsou chladné a neosobní už dávno neplatí. Vlastně to pravdou nebylo nikdy. Lidé na to přichází ale až teď.

Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz