drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czKrásná auta a krásné dívky odjakživa patří k sobě

Když to někdo umí, tak je to nádhera. Řeč je o skloubení ženské krásy a krásy nadupaných automobilů dohromady. Patří to prostě k sobě a to navzdory názorům některých lidí, kteří focení nádherných dívek u aut považují za jejich ponížení.

Statisticky vzato, hrad Křivoklát brzy lehne popelem

Je to tak. Hrad Křivoklát, který je dominantou rakovnického okresu ve středních Čechách, čeká dle statistických údajů v nejbližších letech ničivý požár. Touto zkouškou prochází každých 200 let a tato doba se právě blíží.

Rockeři by za prezidenta USA volili frontmana Green Day

Když na serveru rock.com probíhala anketa o prezidenta USA, byl jím zvolen frontman Green Day Billie Joe Armstrong. Ten už jako čtrnáctiletý založil svoji první kapelu a již přes 20 let působí v tomto spolku z Californie.

Gaudího Barcelona se představuje…

Barcelona je druhé největší město Španělska. Najdete ho na severovýchodě Španělska na pobřeží Středozemního moře. Rozkládá se na ploše 186,65 km² a žije zde přes 1,5 milionů obyvatel.

Benátky. Město kanálů, gondolí a krásných památek

Už jste viděli na vlastní oči Benátky? Toto severoitalské město je velmi oblíbeným cílem turistů. Historické jádro najdete v mělké laguně. Uvidíte tu spoustu zajímavých památek.

The Pacific – nejdražší seriál v historii

15. března si na HBO odbyl premiéru nejdražší seriál historie – válečné drama Stevena Spielberga a Toma Hankse The Pacific. Bezkonkurenčně nejdražší seriál v historii.

Novější
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz