drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czZaměstnavatelé méně přispívají na penzi

Loni poprvé za posledních 12 let došlo k meziročnímu poklesu počtu penzijních připojištění s vedenými příspěvky zaměstnavatele. Počet poklesl o téměř 13 tisíc. Vyplývá to z nově zveřejněných statistik Ministerstva financí ČR, které hodnotí rok 2011. Zaměstnavatelé prostě šetří.

Pojeďte si odpočinout do beskydského ráje

V dnešní hektické době se snad nenajde zaměstnaný člověk, který by už od pondělí nesledoval kalendář, kdy už konečně přijde vytoužený víkend a s ním zasloužený odpočinek. Jestli zrovna přemýšlíte, kde strávit pár volných dní nebo nezapomenutelné chvilky, zbystřete a čtěte dál.

Supporti zahrají v Praze už 14. 12.

Support Lesbiens přicházejí po třech letech s novým albem. Homobot, jak skupina svoji osmou studiovou nahrávku pojmenovala, vyšlo v říjnu a pravděpodobně překvapí nejednoho skalního fanouška.

Napařovací žehličky Navigator

Pokud chcete udělat dobrý dojem, určitě záleží i na tom, co máte na sobě. Nezáleží jenom na střihu, moderním vzorku nebo látce, ale také na tom, jestli je Vaše oblečení upravené.

Konečně je tu neotřelá módní značka

Všechny věkové skupiny se chtějí oblékat neotřele, módně a podle aktuální nálady. Pokud nechcete hned na příštím rohu narazit na stejně oblečeného člověka, vybírejte si značky, které nabízejí kusové zboží.

Zdokumentujte krásné okamžiky svého života

Fotografie provází lidstvo už pár desítek let. Milenci si vyměňují svoje podobizny, rodiče nosí v peněženkách fotky svých ratolestí a digitální fotoaparáty lámou rekordy v prodejích. Jestli ale chcete mít krásnou památku na celý život, nechte se zvěčnit profesionály.

Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz