drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czNejkrásnější dovolená nemusí být v zahraničí

To že je Česko opravdu krásná země si většina z nás ne úplně uvědomuje. Patříme k vyhledávaným destinacím zahraničních turistů, ale sami krásy našeho státu objevujeme teprve pozvolna.

Módní
trendy

Podle módních trendů se obléká většina z nás. Někdo očividně, někdo téměř neznatelně. Ať jde o vědomé nebo nechtěné kopírování světové módy, podléháme mu všichni.

Podnikejte na internetu pohodlně

Ať už má vaše práce cokoliv společného s internetem a počítači, potřebujete mimo jiné i dobré nástroje. Ty práci ulehčí, zpříjemní a také zrychlí. Obzvláště pro internetový marketing je výběr výpočetní techniky důležitý.

Nenápadná řešení problémů se zrakem

Mezi nejelegantnější způsoby zakrytí vad zraku patří bezesporu kontaktní čočky. Jde o překvapivě starou pomůcku, která od druhé poloviny dvacátého století pomalu vytlačuje často nepraktické brýle.

Nepodceňujte důležitost kancelářského nábytku

Pokud pro sebe nebo pro svou firmu zařizujete novou kancelář, nebo přestavujete starou, nepodceňujte její nábytkové vybavení. Řekne toho o vaší společnosti víc, než si myslíte.

Termoprádlo pro
každého

Mít na sobě oblečení, které bude hodit k Vaší postavě a vzhledu, je dnes absolutní nutností. Téměř každý má ve skříni mnoho kusů všech typů oblečení, které neustále střídá, proto každý den vypadá odlišně, nebo zcela jinak.

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz