drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czČeský hudební projekt z USA

Kapela W.O.CH. (Wind of Change) vznikla na severozápadě USA. Právě tato místa byla inspirací pro album, jež bude pokřtěno 11. srpna v Ostravě.

Rockeři by za prezidenta USA volili frontmana Green Day

Když na serveru rock.com probíhala anketa o prezidenta USA, byl jím zvolen frontman Green Day Billie Joe Armstrong. Ten už jako čtrnáctiletý založil svoji první kapelu a již přes 20 let působí v tomto spolku z Californie.

Postrach českých restaurací jménem Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich je bezesporu jednou z nejznámějších osobností české gastronomie. Šéfuje pražskému hotelu Café Imperial a moderuje pořad Ano, šéfe. Jak to s ním je doopravdy?

Učitel národů Jan Amos Komenský

Každý rok, 28.března slavíme výročí narození učitele národů – Jana Amose Komenského. Byl také teologem, filosofem, pedagogem, spisovatelem a posledním biskupem Jednoty bratrské.

Českoslovenští a čeští prezidenti jeden po druhém

Od vzniku Československé republiky v roce 1918 se v prezidentském křesle československého a následně českého státu vystřídalo zatím deset mužů.

Tiger Woods, golfový mág a notorický sukničkář

Tiger Woods je bezpochyby nejlepším golfistou, který kdy chodil po této planetě. To, čeho většina hráčů nedosáhne za celý život, dokázal už v sedmadvaceti letech. Vydělává miliony a má si své neřesti.

Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz