drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czInternetové bankovnictví je pro každého

V naší zemi už snad neexistuje člověk v produktivním věku, který by nebyl majitelem alespoň jednoho bankovního účtu. Výbavou většiny z nich je internetové bankovnictví. Služba, které se ale spousta lidí úplně zbytečně bojí. Jak jste na tom vy?

Hledejte si práci revolučně a v místě, kde chcete

Mít v dnešní době práci, ve které jste spokojení, je výhra. Pokud navíc máte práci, kde vám vyhovuje nejen pracovní tým a podmínky, ale také vzdálenost od vašeho domu nebo bytu, patříte mezi skutečné šťastlivce. Jenže práci v okolí si teď můžete najít rychle a jen za pomoci internetu.

I domácí kutil může pracovat s profesionálním nářadím

Zatímco každý správný muž by u sebe měl nosit nůž, každý správný domácí kutil by měl být vybaven kvalitním nářadím. Jestli chcete, aby vám nářadí sloužilo spoustu let, nekupujte neznačkové výrobky od pochybných prodejců.

Využívejte služeb profi překladatelů

Pryč jsou ty doby, kdy každý z nás vládl jen ruštinou. Už několik desítek let se učíme anglicky, německy nebo francouzsky od základní školy, do plynulé konverzace nebo snad dokonce do profi překladu se ale může pustit málokdo.

Sešívačky, bloky i plastové krabice pod jednou střechou

Vzpomínáte s nostalgií na vůni starého papírnictví, kam jste jako děti chodili s maminkou kupovat voskovky a pastelky? V dnešních obchodech s papírem už ji neucítíte, výrobky, které se dnes prodávají, jsou ale kvalitnější než ty z minulé dekády.

Najděte si fajn práci na internetu

Rozhlížíte se po nové práci, ale nechce se vám neustále procházet inzeráty v novinách? Pokud jste ještě nevyzkoušeli internet, tak teď je ta pravá chvíle.

Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz