drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czKlíčenka – ideální reklamní nosič

Tvůrci reklam se snaží předvádět v tom nejlepším světle, a tak produkují nové a nové reklamní spoty. Jenže tak trochu zapomněli, že ideálním reklamním nosičem je to, co má zákazník stále u sebe. A tou jsou věci osobní potřeby, tedy třeba tužka nebo klíčenka.

Zaměstnavatelé méně přispívají na penzi

Loni poprvé za posledních 12 let došlo k meziročnímu poklesu počtu penzijních připojištění s vedenými příspěvky zaměstnavatele. Počet poklesl o téměř 13 tisíc. Vyplývá to z nově zveřejněných statistik Ministerstva financí ČR, které hodnotí rok 2011. Zaměstnavatelé prostě šetří.

Nejočekávanější Windows Phone je v Čechách

Není to tak dlouho, kdy byl za krále považován ten, kdo vlastnil mobilní telefon. Bylo jedno, že vypadal jako skříňka a také tolik vážil, stačilo ho mít u sebe a občas za nekřesťanské peníze kamsi zatelefonovat. Jenže mobilní technologie postupují dopředu neuvěřitelnou rychlostí, a tak od dnešních přístrojů neočekáváme, že budou pouze telefonovat.

První dojem dělají často webové stránky

Ano, opravdu je to tak. Určitě už se vám stalo, že jste hledali dodavatele čehokoliv, dostali jste od známého reference na jednu opravdu výbornou firmu a místo toho, abyste zvedli telefon a zavolali kontaktní osobě, podívali jste se nejprve na její web. Prvních několik vteřin na jejích stránkách stačilo k tomu, abyste se rozhodli, že telefon nezvednete a najdete si někoho jiného…

Mluvím, mluvíš, mluvíme… anglicky!

Angličtina už dneska patří mezi nezbytnou výbavu snad každého pracujícího člověka. Neobejdou se bez ní jak manažeři ve styku se zahraničím, tak třeba prodavačka v nejbližších potravinách. Celý svět se stále více globalizuje, což klade nemalé nároky na každého z nás. Jak se anglicky naučit tak, abychom si byli jistí v kramflecích a nebáli se před cizincem otevřít pusu?

Už máte svého kouče?

V posledních letech se to v českých městech stále častěji hemží cizími slovy. Často je používáme, aniž bychom věděli, co si pod nimi představit. Velmi moderní je mít svého vlastního kouče nebo mediátora, a to zvlášť mezi lidmi, kteří pracují ve středním a vyšším managementu. Že vůbec netušíte, o čem je řeč?

Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz