drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czNový tablet od Samsungu je na světě

Stojaté vody informační zábavné techniky nedávno pořádně rozčeřil Apple, když představil svůj iPad. Možná tehdy ani netušil, že konkurence opravdu nespí, a že na trhu bude brzy produkt, který ho v mnohém předběhne. Snad proto se pokusil letos prodej nového tabletu od Samsungu zakázat.

Hledejte si práci revolučně a v místě, kde chcete

Mít v dnešní době práci, ve které jste spokojení, je výhra. Pokud navíc máte práci, kde vám vyhovuje nejen pracovní tým a podmínky, ale také vzdálenost od vašeho domu nebo bytu, patříte mezi skutečné šťastlivce. Jenže práci v okolí si teď můžete najít rychle a jen za pomoci internetu.

Kvalitní regálový systém – základ každého obchodu

Podnikat se dnes snaží kdekdo, jenže málokdo si uvědomuje, že k té pomyslné tečce, kterou je prodej zboží zákazníkům, je nutné ujít dlouhou cestu. Zvlášť, pokud chcete zazářit na poli maloobchodní prodejny, musíte se zaměřit na spoustu drobností.

Cartrige Epson a cartrige Hawlett Packard

Cartrige Epson a cartrige Hawlett Packard jsou špičkové náplně do vašich tiskáren stejných značek. Obě firmy se již dlouhé roky se svými tonery soustředí na špičkovou kvalitu tisku s maximálním důrazem na nízkou spotřebu.

Využívejte služeb profi překladatelů

Pryč jsou ty doby, kdy každý z nás vládl jen ruštinou. Už několik desítek let se učíme anglicky, německy nebo francouzsky od základní školy, do plynulé konverzace nebo snad dokonce do profi překladu se ale může pustit málokdo.

Začíná nová éra výběrových řízení

Až doteď mívala jakákoliv výběrová řízení divnou pachuť možné lobby nebo korupce. Společnost a-net group přišla s propracovaným systémem on-line výběrových řízení, která jsou za každých okolností objektivní. Vítěze totiž vybírá software.

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz