drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czNa kolo s tím nejlepším vybavením

Možná jste byli až doteď zvyklí si na kole vyrazit „jen tak“. Tedy bez jakékoliv speciální výbavy, v obyčejném tričku, trenkách a teniskách. Jenže se speciálním cyklistickým vybavením si usnadníte jízdu, navíc se mnohem lépe ochráníte.

MS v hokeji 2012 začíná za chvíli

Patříte mezi většinu českého národa, která nadšeně fandí hokeji? Pak vám určitě neuteklo, že už za pár dní začíná Mistrovství světa v ledním hokeji. Letošní 76. ročník se bude hrát v halách ve Finsku a Švédsku a vy jej můžete sledovat téměř on-line na internetu.

Už jste byli se svým miminkem plavat?

Přinesli jste si domů malinkaté miminko a snažíte se pro něj udělat svět co nejpříjemnější. Co nejpevnějším zabalováním do zavinovačky mu připomínáte útulné prostředí dělohy, často ho hladíte, mluvíte na něj, ale myslíte také na jeho správný fyzický vývoj?

Kinesiotaping zrehabilitujte tělo i duši

Je jedno, jestli jste aktivním sportovcem nebo amatérem, který sport sleduje hlavně v televizi a na hřiště vyrazí jednou za rok. V obou případech už jste se pravděpodobně setkali s nataženou šlachou, naraženým loktem, anebo ztuhlými svaly.

Zapomeňte na obvazy a náplasti, jsou tu tejpy

Je možné, že jste se s označením tejp ještě nesetkali. Pak je pravděpodobné, že veškerá svá lehká zranění „léčíte“ pomocí náplastí, obvazů a obinadel. Přitom právě pomocí tejpů byste si možná pomohli víc, než byste čekali.

Život na kolečkách je moderní

Znáte lepší způsob relaxace než strávit prosluněné odpoledne v přírodě a navíc aktivně? Stále víc lidí propadlo droze jménem kolečkové brusle a tráví každou volnou chvíli na legračních a nestabilních kolečkových botách.

Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz