drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czVolní jako ptáci

Lidé závidí ptákům jejich volnost a nezávislost od nepaměti. Zažít pocit nespoutanosti teď může každý smrtelník i bez nutnosti absolvovat adrenalinové lety balónem nebo skoky z letadla. Na světě jsou totiž skákací boty.

Krásná prsa i bez plastiky

Dekolt, který bude přitahovat pohledy opačného pohlaví, touží mít snad každá žena, i když to otevřeně nepřizná. Push-up podprsenky jdou na odbyt, zároveň roste poptávka po plastických operacích. Jestli chcete mít krásná prsa i bez plastik, zkuste přírodní preparáty.

I oči mohou relaxovat

Starost o tělo už je dnes naprosto běžnou záležitostí nejen u žen, ale i mužů. Chodíme na masáže, kosmetiku, do sauny nebo sportovat. Na co ale zapomínáme, jsou oči. Na ty si vzpomeneme, až když nás začnou trápit…

Propadněte cestovatelské vášni

Už vás nebaví cestovat s velkými cestovními kancelářemi k moři, kde si lehnete na pláž a týden se z ní nezvednete? Pokud byste chtěli strávit dovolenou trošku aktivněji, máme pro vás tip.

Buďte IN s boxerkami Represent

Dámské a pánské boxerky Represent se v ČR těší z prvenství v kategorii boxerek a to především díky pohodlnosti, kvalitě, výhodné ceně a velkému výběru vzorů.

Kvalitní softshellové budny už nejsou luxus, ale nezbytnost

Jednoho dne za mnou přišel kamarád, že by vyrazil do přírody. Byl zrovna leden a každý den přicházely nové přívaly sněhu. Musel mě přemlouvat, ale nakonec jsem se pro to nadchnul. Jenže jsem tvrdě narazil.

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz