drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czKdo miluje vaření, nakupuje v Kulině

Žijeme v uspěchané době, takže když se sejde celá rodina pohromadě u stolu, je to malý svátek. Právě v takových chvílích by mělo být běžnou součástí kvalitní nádobí.

Zahradní nábytek ze dřeva - sázka na jistotu

Přemýšlíte před nastávající sezónou o pořízení kvalitního zahradního nábytku?

Dětské kaše
Sunarka

Jak již jistě víte, každému dítěti s postupem věku zařazujeme do jejich jídelníčku nové a nové potraviny. Tento přechod z čistě mléčné stravy, kdy jsou děti kojeny nebo krmeny náhradní mléčnou výživou postupně rozšiřujeme v první fázi o nemléčné příkrmy.

Čerstvé mléko nejen z automatů

Po vzoru zbytku Evropy se i u nás posledních několik měsíců začínají budovat automaty na čerstvé mléko. Mléko, které je neupraveno, nebo prošlo jen pasterizací, však nenajdeme pouze v těchto stáčírnách.

Když na pivo, tak do správné Plzeňské hospůdky

Jaké jiné pivařské město by mělo napadnout správného Čecha, když ne Plzeň. V tomto tradičním městě zlatavého moku najdete mnoho hospod a restaurací, kam můžete vyrazit jen tak svlažit hrdlo po namáhavém výletu, nebo poznávat chutě Plzeňského pokladu.

Smaltované nádobí. Starověká technologie stále funguje

Smaltované nádobí je pořád v kurzu a to i přesto, že jeho kořeny sahají až do starověku a možná právě proto. Smaltované nádobí používali před tisíci lety v Číně, Indii, Japonsku i v Egyptě. Od té doby prošlo smaltované nádobí velkou proměnou.

Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz