drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czZázvor. Unikátní koření a bylinka se zázračnými účinky

Zázvor představuje koření, které má pryskyřičnou vůni a používá se především v čínské a indické kuchyni jako dochucovadlo. Ovšem využití má i jako bylina a celkově jeho možnosti jsou velké.

Francouzská kuchyně. Sýry, fondue, mořské plody a víno

Francouzská kuchyně je výtečná. Určitě i vy oceníte její pestrost a kombinaci výborných chutí. Najdete v ní mnoho ryb a dalších mořských plodů, ale také maso, především jehněčí, skopové, hovězí a telecí.

Postrach českých restaurací jménem Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich je bezesporu jednou z nejznámějších osobností české gastronomie. Šéfuje pražskému hotelu Café Imperial a moderuje pořad Ano, šéfe. Jak to s ním je doopravdy?

Ruská kuchyně. Kalorické bomby, které musíte ochutnat

Ruská kuchyně se vyznačuje velkou rozmanitostí a konkrétní jídla se dost liší podle toho, v jaké části Ruska se nacházíme. Přeci jen jde o velkou zemi, která je multikulturní a taková je i její kuchyně.

Thajská kuchyně. Rýže, kari a hlavně chilli

Thajská kuchyně je o tolik jiná než ta naše. Její pokrmy se vám mohou zdát zvláštní, ale jistě jim přijdete na chuť, alespoň některým určitě. Thajská jídla jsou velmi rozmanitá a jsou typická svou zvláštní chutí, ale i vůní.

Na červené špagety plné kečupu v Itálii zapomeňte

Mnozí se shodnou na tom, že je italská kuchyně jedna z nejlepších na světě. Nabízí vám různé druhy masa, ryby, zeleninu, těstoviny, pizzu, sýry, dezerty...Zkrátka z rozmanité nabídky si vybere každý.

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz