drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czKlíčenka – ideální reklamní nosič

Tvůrci reklam se snaží předvádět v tom nejlepším světle, a tak produkují nové a nové reklamní spoty. Jenže tak trochu zapomněli, že ideálním reklamním nosičem je to, co má zákazník stále u sebe. A tou jsou věci osobní potřeby, tedy třeba tužka nebo klíčenka.

Venkovní žaluzie – moderní i funkční doplněk

Snad každý člověk hledá v létě kousek zastíněného místa, chladnou místnost nebo aspoň osvěžující nápoj. Strávit léto v příjemném prostředí, a zároveň do chlazení neinvestovat horentní sumy, může být realitou i vašich dnů.

Baterie do fotoaparátu a videokamer

Nezbytnou součástí digitálního fotoaparátu, stejně jako ostatních přenosných zařízení, je baterie. Stejně jako u videokamer, tak i u fotoaparátu je nemilým překvapením při focení, když se objeví hlášení, že je baterie vybitá.

Neinvazivní a bezbolestná liposukce funguje

Milé dámy, ruku na srdce, kolik minut denně strávíte před zrcadlem s kritickým pohledem upřeným na ženské partie a řešíte, co by bylo, kdyby byla stehna tenčí, zadek menší a břicho nepřetékalo přes pásek kalhot? Známe liposukci, která vám pomůže.

Cartrige Epson a cartrige Hawlett Packard

Cartrige Epson a cartrige Hawlett Packard jsou špičkové náplně do vašich tiskáren stejných značek. Obě firmy se již dlouhé roky se svými tonery soustředí na špičkovou kvalitu tisku s maximálním důrazem na nízkou spotřebu.

Nerezový materiál – geniální vynález

Už od nepaměti lidstvo stavělo a spojovalo různé materiály a vždy se muselo potýkat s prostředím, ve kterém se materiály nacházely. Déšť, slunce, sucho, či mokro to vše ovlivňuje životnost spojů, které musí něco vydržet. Klasická ocel je skvělá, vydrží dlouho, ale časem koroduje.

Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz