drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czLED žárovky jsou světlem budoucnosti

Už jsou dávno pryč ty doby, kdy klasické žárovky osvětlovaly každý dům či zahradu. A pomalu se blíží i doba, kdy nám na cestu nebudou svítit žádné rozžhavené plyny – tedy úsporné žárovky. Pokrok jde totiž mílovými kroky kupředu a to, co bylo moderní včera, je již dnes zastaralá technologie.

Nevíte si rady? Mrkněte se do radírny.

Na světě neexistuje člověk, který by věděl a uměl všechno. Když potřebujete vyvrtat díru do zdi, pravděpodobně se zeptáte nějakého muže v rodině, případně mrknete do odborné knížky. Jenže, co když si nevíte rady s „obyčejnými“ věcmi?

Začíná nová éra výběrových řízení

Až doteď mívala jakákoliv výběrová řízení divnou pachuť možné lobby nebo korupce. Společnost a-net group přišla s propracovaným systémem on-line výběrových řízení, která jsou za každých okolností objektivní. Vítěze totiž vybírá software.

Zvyšte svou bezpečnost s kamerovým systémem

Kriminalita se na celém světě rok od roku zvyšuje, a proto by se každý z nás měl obezřetně starat nejen o své zdraví, ale také o bezpečnost svého majetku. Jestli si právě teď říkáte, že vy jste před zloději chráněni bezpečnostními dveřmi, jste na omylu.

Manažerská Nokia E7-00 už dorazila i do České republiky

Finský výrobce mobilních telefonů opět rozšířil řadu manažerských modelů. Nová Nokia E7 je nabitá technologiemi, designem vychází ze současné N8, takže se můžete těšit na elegantní telefon plný užitečných funkcí.

I oči mohou relaxovat

Starost o tělo už je dnes naprosto běžnou záležitostí nejen u žen, ale i mužů. Chodíme na masáže, kosmetiku, do sauny nebo sportovat. Na co ale zapomínáme, jsou oči. Na ty si vzpomeneme, až když nás začnou trápit…

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz