drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czŽaluzie pro soukromí a intimitu

Každý člověk je ve své podstatě zvědavý, a proto si všichni obezřetně hlídáme své soukromí. Také, kdo by chtěl nechávat nahlížet sousedy až do talíře… Pro vytvoření útulného prostředí, zajištění intimity a soukromí jsou ideální žaluzie – vyrobené v podstatě z čehokoliv.

Originální mladé módy není nikdy dost

Zvlášť ženy přivádějí k šílenství své protějšky téměř každodenní hláškou: Miláčku, nemám co na sebe. Jasně, můžeme polemizovat nad tím, zda opravdu dotyčná nemá co na sebe, ale je pravda, že z pestřejší škály barev a typů oblečení se vybírá lépe.

Pojeďte si odpočinout do Mariánských Lázní

Světoznámé lázeňské město snad ani není třeba připomínat. Druhé největší české lázně mají více než dvousetletou historii a po celou tu dobu lákají české i zahraniční turisty na kvalitní a hlavně léčivou minerální vodu, příjemné procházky a nespočet kaváren.

V brněnské zoo mají recyklační ekokoutek

Unikátní ekokoutek, který atraktivní a zábavnou formou prezentuje problematiku třídění a využívání odpadů, začal o víkendu fungovat v Brně. Téma návštěvníkům tamní zoologické zahrady zprostředkovává speciální informační tabule s otočnými válci se vzorky recyklovaných materiálů.

Tipy na last minute Silvestra

Stále hodně Čechů nechává plánování oslav až na poslední týdny či dokonce dny před Silvestrem. I přes to, že se konec roku neúprosně blíží, je možné zajistit si silvestrovský program přesně podle vlastních představ. Pokud jste se dosud nerozhodli kde přivítáte Nový rok, máme pro vás několik tipů, jak si zajistit skvělý program i na poslední chvíli.

Malováno světlem

Přijďte si zpříjemnit předvánoční atmosféru také něčím jiným, než jsou adventní koncerty a předvánoční trhy. V pondělí 12. 12. 2011 bude v atriu Poslanecké sněmovny slavnostně zahájena výstava německého výtvarníka Waltera Liggesmeyera.

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz