drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czMluvím, mluvíš, mluvíme… anglicky!

Angličtina už dneska patří mezi nezbytnou výbavu snad každého pracujícího člověka. Neobejdou se bez ní jak manažeři ve styku se zahraničím, tak třeba prodavačka v nejbližších potravinách. Celý svět se stále více globalizuje, což klade nemalé nároky na každého z nás. Jak se anglicky naučit tak, abychom si byli jistí v kramflecích a nebáli se před cizincem otevřít pusu?

Už máte svého kouče?

V posledních letech se to v českých městech stále častěji hemží cizími slovy. Často je používáme, aniž bychom věděli, co si pod nimi představit. Velmi moderní je mít svého vlastního kouče nebo mediátora, a to zvlášť mezi lidmi, kteří pracují ve středním a vyšším managementu. Že vůbec netušíte, o čem je řeč?

EF CZ – příležitost pro start Vaší kariéry

Zajímáte se o oblast financí a zvažujete práci nebo přivýdělek formou finančního poradenství? Pak se zamyslete nad spoluprací se společností EF CZ, odborníkem na oblast (nejen finančních) produktů od roku 2003, která svoji nabídku rozšiřuje stále o nové benefity.

Co budu dělat po maturitě?

Mnoho studentů si každoročně v čase maturitních zkoušek klade otázku, která zásadně ovlivní jejich život. Tou otázkou je, co se bude dít po maturitě? Základní možnosti jsou dvě - začít pracovat nebo studovat dál.

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz