drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czPohlídejte si, ať vám nic neuteče!

Přiznejte se, kdo z vás má čas koupit si každý den noviny a pečlivě si přečíst aspoň titulky, aby se udržel v obraze. Nebo snad patříte mezi ty, kdo každou volnou minutu mezi pracovními úkoly stráví na internetu hltáním ekonomických a politických aktualit?

Luxusní a ekologické byty pro každého

Ekologie a úsporné bydlení jsou v posledních pár letech moderní. Pokud máte pocit, že byste si zasloužili bydlet v hezkém bytě, se kterým navíc ušetříte celkem dost peněz, určitě čtěte dál. Za pár let si totiž budete vískat.

V brněnské zoo mají recyklační ekokoutek

Unikátní ekokoutek, který atraktivní a zábavnou formou prezentuje problematiku třídění a využívání odpadů, začal o víkendu fungovat v Brně. Téma návštěvníkům tamní zoologické zahrady zprostředkovává speciální informační tabule s otočnými válci se vzorky recyklovaných materiálů.

Malováno světlem

Přijďte si zpříjemnit předvánoční atmosféru také něčím jiným, než jsou adventní koncerty a předvánoční trhy. V pondělí 12. 12. 2011 bude v atriu Poslanecké sněmovny slavnostně zahájena výstava německého výtvarníka Waltera Liggesmeyera.

Neplaťte víc, než musíte. Nikdy a nikomu.

Myslíte si, že po celou dobu, kdy bydlíte na jednom místě, musíte využívat služeb jednoho dodavatele? Nemusíte! Už několik let si můžete kdekoliv v České republice vybrat, od které firmy budete odebírat plyn nebo elektriku, pokud chcete ušetřit, vyplatí se čas od času také zrevidovat pojišťovací smlouvy.

Příjemné zážitky zůstanou na věky

Chcete své milé příjemně překvapit, ale květiny, šperky ani kožené diáře už nejsou tím pravým dárkem? To nejkrásnější, co můžete komukoliv darovat, je příjemný zážitek. Ten totiž zůstane obdarovanému v paměti navždy a při vzpomínce na prožitek si samozřejmě vzpomene i na vás.

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz