drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.czDo přírody jedině v kvalitní obuvi

Možná se vám taky na jaře začala zapalovat lýtka a každou volnou chvilku trávíte v přírodě. Pokud jste vyznavači jakkoliv dlouhých vycházek, neměli byste rozhodně nikdy zapomínat na vhodné obutí. Kvalitní boty nejenom usnadní pohyb, ale zároveň nohy ochrání před případnými úrazy.

Make-upy do každého počasí

Dermatologové doporučují měnit většinu kosmetických přípravků v řádu několika měsíců. I když se na první pohled může zdát, že kosmetika je plně funkční, i ona podléhá zkáze a prošlý makeup může způsobit spoustu kožních nepříjemností. Pleti navíc jen prospějete, když budete používat v každém ročním období adekvátní kosmetiku.

Vyrazte s prvními paprsky na výlet

S prvním jarním sluníčkem má asi většina z nás chuť vyrazit kamkoliv do přírody. Taky aby ne, šedivých městských zdí už máme po sychravé zimě plné zuby a tak se není co divit, že chceme nasát trochu jarního tepla a protáhnout si tělo. Jenže kde, jak a s kým?

Roste zájem o farmářské produkty

Přes tři a půl tisíce lidí na Vysočině, ve východních a středních Čechách odebírají potraviny přímo z farmářského dvora. Využívají k tomu pojízdné prodejny, e-shopy a také vlastní návštěvy na farmě, kde si potraviny vyberou a odvezou domů.

A jakou část těla si ozdobíte vy?

Potřeba zdobit si tělo je stará jako lidstvo samo. Nejrůznější formy tetování, řezání, propichování a jiného zdobení těla se jen postupem doby profesionalizují, takže když dnes dostanete chuť na malý ornament na paži, stačí zajít k vyhlášenému tatérovi. A pokud budete mít chuť, propíchne vám třeba i pupík.

Luxusní a ekologické byty pro každého

Ekologie a úsporné bydlení jsou v posledních pár letech moderní. Pokud máte pocit, že byste si zasloužili bydlet v hezkém bytě, se kterým navíc ušetříte celkem dost peněz, určitě čtěte dál. Za pár let si totiž budete vískat.

Novější Starší
© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz